Okuste krásu dřeva na vlastní ruce

Dárkové poukazy

.

Nabízíme Vám možnost zakoupit dárkové poukazy na naše truhlářské kurzy.

 

 

Sami si můžete zvolit:

1. Zda bude poukaz na konkrétní jméno nebo anonymní

2. Libovolnou částku

3. zda to bude poukaz na koknrétní kurz nebo obecný.

Je možná jakákoli kombinace těchto voleb.

Objednávka poukazu:

Poukazy objednávejte emailem na naší adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Do objednávky uveďte zvolenou částku, zda bude poukaz na jméno a jaké, zda bude poukaz na konrétní kurz a jaký.

Poukaz obdržíte emailem, tištěnou verzi nenabízíme. Poukaz bude ve formátu PDF připravený pro tisk. Poukaz bude obsahovat unikátní kód, kterým se majitel prokáže, až si bude rezervovat místo na kurzu.

Poukazy jsou platné 12 měsíců ode dne objednávky. Nevyužité poukazy propadají.

Platba poukazu:

Spolu s poukazem vám zašleme fakturu na zvolenou částku. Poukaz nabude platnosti po jejím zaplacení. Pokud nebude faktura zaplacena, poukaz není platný.

Uplatnění poukazu:

Každý poukaz má svůj unikátní kód, který uvedete, až se budete přihlašovat na kurz. Pokud je poukaz na menší částku, než je cena kurzu, doplatíte zbytek běžným způsobem (platba na účet nejpozději tři dny před začítkem kurzu). Podmínky pro přihlašování, rezervaci nebo rušení účasti na kurzu jsou stejné jako pro účastníky bez poukazu.

Prosím, nezapomeňte vyplnit přihlášku i v případě, že máte poukaz na konkrétní termín kurzu. Číslo poukazu uveďte do zprávy.

Dárkový poukaz nelze vyměnit za hotovost. Zakoupený dárkový poukaz nelze vrátit. Poukazy na jméno může po domluvě využít i jiná osoba, pokud se obdarovaný nemůže zúčastnit. Každý poukaz lze použít pouze jednou.

 

V případě dotazů nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Kontakt

Miloš Kodýdek
Dnešice 108
Dnešice
334 43

mobil: 736 415 438
info@truhlarstvi-postaru.cz

 

podmínky užití

Stará verze Truhlářství postaru

Stará verze Truhlářství postaru

Truhlářství postaru na Facebooku